Інтернет-магазин декору Зробив тато займається створенням якісних, безпечних та екологічних продуктів для дітей та дорослих. Ми мріємо ділитися своєю творчістю зі всіма людьми та радувати їх своїми творіннями. Наша мета – щоб в кожному будинку, був який-небудь виріб із дерева від українського бренду.

Ми намагаємося підтримувати традиції у кожному українському домі та створювати затишок своїми рішеннями. Унікальний дизайн, увага до деталей та бажання виконати задум якнайкраще – все це – цінності львівської майстерні.

 

Чому купити вироби з дерева у нас – правильне рішення?

Купити вироби з дерева для дітей та дорослих – оптимальний варіант, адже вони:

інтернет-магазин іграшок з дерева

1.Довговічні. Іграшки українського виробництва Зробив Тато можуть передаватися від покоління до покоління, залишаючись при цьому привабливими на вигляд і дотик. Їм не загрожують вм'ятини або інші пошкодження.

2.Безпечні. Деревина – натуральний матеріал, який прослужить дуже довго та принесе тільки користь. Тому дитячі іграшки від виробника повністю безпечні у використанні та створюють відмінну альтернативу пластиковим варіантам.

3.Мають привабливий вигляд. Такі декоративні елементи мають неповторний візерунок, створений самою природою. Вони будуть приносити радість всій родині навіть просто стоячи на полиці в кімнаті, адже зберігають природну красу та неповторність вихідного матеріалу.

Бренд «ЗробивТато» був створений у 2012 році перед різдвяно-новорічними святами. Мистецькі шедеври та технологія лазерної різки надихнули нас на створення ексклюзивних дерев'яних виробів. Ми знаємо та контролюємо всі процеси, динамічно розвиваємось та постійно працюємо над новими колекціями.

Впродовж 10 років день за днем, спеціалісти майстерні вдосконалюють свої навички, здібності, можливості для того, щоб передати свій досвід у кожній деталі. Для нас кожен день – виклик та наполеглива праця задля дотримання нашої місії: створювати високоякісну продукцію, яка найкращим чином показує красу деревини.

 

Український інтернет-магазин виробів з дерева Зробив тато – ваш надійний партнер у світі дерев’яних речей

Інтернет-магазин подарунків та виробів з дерева «Зробив Тато» – місце, де всього за кілька хвилин можна придбати якісну продукцію за доступною ціною. Завдяки власним ресурсам та набутому досвіду ми налаштували виробництво так, аби швидко та якісно виконувати замовлення будь-якої складності навіть за маленький термін, не втрачаючи якості фінального продукту.

Наш інтернет магазин іграшок – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократичні ціни, зручні умови оплати та швидка доставка по всій території України за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». Купити декор для дому на сайті zrobyvtato.com.ua – означає придбати дивовижні акценти для вашого простору, оскільки комфорт криється в деталях.

Дозвольте собі замовити якісний виріб, щоб гідно оцінити, скільки тепла та краси в справжньому дереві. Звертайтеся до нас – і ми разом втілимо ваші мрії в реальність!

майстерня дерев'яних виробів Зробив тато