Інтернет-магазин декору Зробив тато займається створенням якісних, безпечних та екологічних продуктів для дітей та дорослих. Ми мріємо ділитися своєю творчістю зі всіма людьми та радувати їх своїми творіннями. Наша мета – щоб в кожному будинку, був який-небудь виріб із дерева від українського бренду.

Ми намагаємося підтримувати традиції у кожному українському домі та створювати затишок своїми рішеннями. Унікальний дизайн, увага до деталей та бажання виконати задум якнайкраще – все це – цінності львівської майстерні.

 

Чому купити вироби з дерева у нас – правильне рішення?

Купити вироби з дерева для дітей та дорослих – оптимальний варіант, адже вони:

інтернет-магазин іграшок з дерева

1.Довговічні. Іграшки українського виробництва Зробив Тато можуть передаватися від покоління до покоління, залишаючись при цьому привабливими на вигляд і дотик. Їм не загрожують вм'ятини або інші пошкодження.

2.Безпечні. Деревина – натуральний матеріал, який прослужить дуже довго та принесе тільки користь. Тому дитячі іграшки від виробника повністю безпечні у використанні та створюють відмінну альтернативу пластиковим варіантам.

3.Мають привабливий вигляд. Такі декоративні елементи мають неповторний візерунок, створений самою природою. Вони будуть приносити радість всій родині навіть просто стоячи на полиці в кімнаті, адже зберігають природну красу та неповторність вихідного матеріалу.

Бренд «ЗробивТато» був створений у 2012 році перед різдвяно-новорічними святами. Мистецькі шедеври та технологія лазерної різки надихнули нас на створення ексклюзивних дерев'яних виробів. Ми знаємо та контролюємо всі процеси, динамічно розвиваємось та постійно працюємо над новими колекціями.

Впродовж 9 років день за днем, спеціалісти майстерні вдосконалюють свої навички, здібності, можливості для того, щоб передати свій досвід у кожній деталі. Для нас кожен день – виклик та наполеглива праця задля дотримання нашої місії: створювати високоякісну продукцію, яка найкращим чином показує красу деревини.

 

Український інтернет-магазин виробів з дерева Зробив тато – ваш надійний партнер у світі дерев’яних речей

Інтернет-магазин подарунків та виробів з дерева «Зробив Тато» – місце, де всього за кілька хвилин можна придбати якісну продукцію за доступною ціною. Завдяки власним ресурсам та набутому досвіду ми налаштували виробництво так, аби швидко та якісно виконувати замовлення будь-якої складності навіть за маленький термін, не втрачаючи якості фінального продукту.

Наш інтернет магазин іграшок – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократичні ціни, зручні умови оплати та швидка доставка по всій території України за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». Купити декор для дому на сайті zrobyvtato.com.ua – означає придбати дивовижні акценти для вашого простору, оскільки комфорт криється в деталях.

Дозвольте собі замовити якісний виріб, щоб гідно оцінити, скільки тепла та краси в справжньому дереві. Звертайтеся до нас – і ми разом втілимо ваші мрії в реальність!

майстерня дерев'яних виробів Зробив тато