Способи оплати: Просто та зручно в інтернет-магазині Зробив Тато 

  1. Для фізичних осіб: 
    1.1. ​​​​​​Приват24;
    1.2. LiqPay;
    1.3. Оплата при отриманні у поштовому відділенні.
  2. Для юридичних осіб:
    2.1. оплата проводиться на рахунок Фізичної особи підприємця (3-я група оподаткування 5% без ПДВ). Установчі документи для бухгалтерії можна скачати з сайту. Для безготівкової оплати звертайтесь на електронну адресу - zrobyvtato@gmail.com 

Умови доставки дерев'яних виробів Zrobuv tato 

Як можна отримати товар?

1. Замовити доставку у відділення “Нової Пошти” (ми працюємо лише з цим перевізником). Доставка в місто отримувача за рахунок покупця.
Безкоштовна доставка товару Новою Поштою на відділення можлива, якщо вартість замовлення перевищує 2000 грн (не розповсюджується на корпоративні замовлення та партнерські закупи). Замовлення оплачені після 12-00 поточного дня опрацьовуються на наступний день.

2. Замовити доставку транспортною компанією “Нова Пошта” безпосередньо на вказану адресу. Для цього при оформленні замовлення необхідно вказати повну адресу отримувача. Доставка можлива по всій Україні.

4. Замовити доставку велокур’єром (лише місто Львів). Оплата послуг велокур’єра не входить в вартість товару та сплачується покупцем самостійно. Безкоштовна доставка товару велокур’єром можлива, якщо вартість замовлення перевищує 1000 грн (не розповсюджується на корпоративні замовлення та партнерські закупи). Замовлення оплачені після  12-00 поточного  дня опрацьовуються на наступний день.

ВАЖЛИВО!
Під час сезону відправлення товару здійснюється в понеділок, середу, п'ятницю.