замовити корпоративні подарункиЛьвівська майстерня Зробив Тато уже впродовж дев’яти років займається виготовленням корпоративної виробів. Товари, які представлені в інтернет-магазині – це особливі речі, адже вони зроблені з великою любов'ю та частинкою душі наших майстрів. Завдяки власним цехам та сучасному професійному обладнанню ми можемо надавати повний цикл послуг. 

Ми добре знаємо, що вибір та узгодження брендованих подарунків, досить складний процес всередині організації, тому завжди готові допомогти та розповісти як максимально спростити його, зробити цікавим і приємним. В нашій компанії вам зможуть створити практичні дарунки з трендовим дизайном, які відповідають меті привітання, а також мають оптимальну ціну та високу якість.

Корпоративні подарунки – найкраще рішення для вашої організації

Інтернет магазин подарунків Зробив Тато – місце, де у великому каталозі подарунків ви зможете знайти, що подарувати співробітникам чи їх дітям, керівництву чи бізнес-партнерам на свята. Якщо ж не знайдете потрібний варіант, наші талановиті дизайнери допоможуть створити ексклюзивний презент. Спеціалісти врахують всі побажання та вдало втілять їх в реальність.

Купити корпоративні подарунки в Zrobyv Tato – значить отримати:

сучасне професійне обладнаннякупити корпоративні подарунки з дерева

якісні та сертифіковані матеріали від надійних постачальників

команда талановитих та вигадливих дизайнерів

цех висококваліфікованих досвідчених майстрів

уважний та дбайливий менеджмент

бажання здобувати досвід та вдосконалюватись

 якісну екологічну та безпечну продукцію за доступною ціною;

 індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 швидку доставку по всій Україні;

 декілька варіантів оплати;

 підтримку 24/7.

Корпоративні подарунки з логотипом – це вдалий рекламний носій. Вони будуть нагадувати про ваш бренд, дарувати приємні емоції та приносити користь щодня.

 корпоративні подарунки з  дерева
ігри для компанії
адвент календар подарунок для компанії

 

За роки роботи майстерня Зробив тато виконала багато замовлень та накопичила величезний досвід. Ми співпрацюємо із різноманітними компаніями, громадськими та державними організаціями, банками, магазинами, допомагаючи реалізувати великі проекти. 

Як замовити подарунок на zrobyvtato.com.ua?

Щоб почати співпрацю необхідно обрати товар із каталогу або розказати спеціалістам свою ідею, визначити свій бюджет та необхідну кількість брендованих подарунків, а також залишити заявку на прорахунок замовлення. Вдала ідея корпоративного подарунка – запорука успіху та вже половина роботи.

1. Запикаталог виробів зробив татт. Щоб замовити подарунок надішліть заявку на електронну пошту zrobyvtato@gmail.com, Viber або Telegram 380636563016.

2.Визначити свій бюджет та кількість подарунків. Кожне замовлення унікальне, тому вартість та термін виготовлення будуть відрізнятись. Усе залежить від обраного товару, його кількості та вартості брендування продукту.

3. Визначити варіант корпоративного подарунку. Якщо ви обрали варіант подарунку з нашого асортименту або якщо у Вас є власні задумки - ми можемо виготовити
4. Брендування подарунків. Будь-які вироби, що розміщені на нашому сайті, можуть бути брендовані за Вашим запитом. (розписати що можливі різні варіанти брендування)

5. Уточнення всіх побажань та деталей. На цьому етапі ми обговорюємо ваші ідеї та пропозиції, робимо прорахунок, створюємо план подальших дій.

6. Виконання. Кожне замовлення унікальне, тому термін виготовлення залежить від обсягу роботи.

7. Відправлення. Ми передаємо надійно запаковану посилку в службу доставки. Вам залишається лише прийняти готову роботу та вручити оригінальні презенти.

новорічні іграшки для компанії
ігри для компанії
адвент календар подарунок для компанії

 

У нас ви можете замовити сувеніри новорічні, демонструючи повагу до людей та вміння приділяти увагу кожній дрібниці. Новорічні подарунки допоможуть успішно закінчити цей рік і перейти в наступний, маючи надійних партнерів, постійних клієнтів та продуктивних співробітників. Новорічні подарунки для партнерів – ефективний маркетинговий інструмент, який працює на користь вашому бізнесу.

 

Наші партнери