,
Хто зробив? Зробив тато!
0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Блокнот А5

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блокнот А5 від Майстерні Зробив Тато – особливий записник для ваших думок

блокнот а5Світ канцелярії вражає уяву. Настільки широким асортиментом продукції може похвалитись далеко не кожна галузь. Ми ж вибрали для виробництва блокноти А5, проте зробили їх не такими, які пропонують більшість виробників паперової продукції. Наш блокнот А5 – це поєднання двох екологічно чистих матеріалів – паперу та дерева. І це робить їх особливими.

Блокнот А5 від Майстерні Зробив Тато: особливості

Відгуки про нашу продукцію лише позитивні. Клієнти виділяють наступні позитивні сторони:

  1. Матеріали виготовлення. Як вже говорилось вище, в якості матеріалів ми використовуємо лише природні: дерево та папір. Обкладинка з якісного ДВП. Поверхня декорована цікавими зображеннями-висічками. Таким чином, купуючи блокнот А5, ви можете бути впевнені в повній безпеці його експлуатації.
  2. Привабливі зовнішні характеристики. Завдяки креативності та дизайнерському хисту наших майстрів, вдалось створити дуже стильні та незвичні блокноти А5. З одного лише погляду ви переконаєтесь, що подібної пропозиції не знайдете в магазинах України.
  3. Широкий асортимент. Розуміючи великий попит та різні вподобання наших клієнтів, ми створити обкладинки різних стилів та тематик. Тут ви знайдете блокнот формату А5 із вирізьбленими зображеннями міста Львова, з логотипом Майстерні Зробив Тато, з жіночими цікавими зображеннями та ін.
  4. Універсальність та багатозадачність. Наші блокноти А5 з дерев’яною обкладинкою можуть бути використані людьми різного віку та професій. У школі, на роботі, для власних думок та віршів, просто як записник – спектр використання дійсно широкий.
  5. Відмінний варіант подарунку. Шукаєте цікавий і корисний подарунок колезі по роботі, подрузі? А можливо хотіли б привезти подарунок комусь за кордон з символікою Львова? Усілякі варіанти ви знайдете в нашому широкому асортименті.
  6. Можливі індивідуальні замовлення. Завдяки професіоналізму наших майстрів та використанню сучасного обладнання вдасться виготовити блокноти А5 з обкладинкою під індивідуальні замовлення. Це може бути, наприклад, вирізьблений логотип компанії. Такий блокнот стане відмінним подарунком для працівників компанії чи партнерів по бізнесу.
  7. Ручна робота. Уся продукція, представлена на нашому сайті, це вироби ручної роботи. Навіть, якщо під час виробництва використовувалось автоматизоване обладнання, то кінцевий продукт пройшов строгий контроль зі сторони наших спеціалістів.
  8. Доступна ціна. Наші блокноти А5 коштують недорого, особливо враховуючи унікальність пропозиції.

Ідеально та безпечно для дітей

Не секрет, що кожен з батьків бажає для своєї дитини лише найкращого. Якщо ви хочете, щоб дитина записувала свої секрети, думки, можливо вірші в оригінальних блокнотах, які будуть повністю безпечними для її здоров’я, то зупиніть вибір саме на наших блокнотах. Візуально вони точно сподобаються діткам, а дорослі оцінять довговічність, зручність використання та безпеку.

Як купити блокнот а5 від Майстерні Зробив Тато?

Наше виробництво знаходиться у Львові. Проте, розуміючи, що попит на товари є по всій Україні, ми розробили зручний та інтуїтивно зрозумілий інтернет-магазин zrobyvtato.com.ua, в якому представлені всі категорії товарів. Кожен блокнот формату А5 має детальний опис, що значно полегшить процес вибору. Приймаємо роздрібні та оптові замовлення. Доставка замовлень здійснюється по території всієї України: Львів, Київ, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк та ін. Заходьте та вибирайте.

Вгору